Cook Islands

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Cook Islands

Pārdod īpašumu Kuka salās

Kuka salas ir Klusā okeāna dienvidu daļa, politiski saistīta ar Jaunzēlandi. Tās 15 salas ir izplatītas lielā teritorijā. Lielākajā, Rarotongā, ir kalnaini kalni un galvaspilsēta Avarua. Uz ziemeļiem Aitutaki salā ir liela lagūna, ko ieskauj koraļļu rifi un mazas smilšainas saliņas. Valsts ir slavena ar daudzajām niršanas un snorkelēšanas vietām.

Ja jūs meklējat jaunu īpašumu pārdošanai Kuka salās, jums jāzina, ka dienvidu arhipelāgā ir vēl 6 salas un ziemeļos - 6 salas. Daži ir sasniedzami ar iekšzemes lidojumiem, bet citi tikai ar laivu. Viņi patiešām atrodas ārpus pārspētajām tūrisma līnijām, maziem, unikāliem un mūžīgiem dārgakmeņiem, kas izkaisīti 2 miljonos kvadrātkilometru okeānā.

Ja jūs esat ieinteresēts iegādāties īpašumu pārdošanai Kuka salās, Mauke ir dārzu sala, un iedzīvotāji ir ļoti lepni par savu māju koptajiem dārziem. Pārsteidzoši skaista sala, kur visur aug savvaļas ziedi.

Mitiaro ir viena no skaistākajām un visvairāk apmeklētajām Klusā okeāna salām ar atšķirīgu vēsturi un kultūru, kā arī skaistiem pazemes kaļķakmens baseiniem un klusām alām. Izbaudiet lauku mājas un daudzus citus īpašumus pārdošanai Kuka salās, kur jūs dzīvojat kopā ar vietējo ģimeni zem tradicionālā salmu jumta.

Mangaia ir otra lielākā no Kuka salām un ar saviem 18 miljoniem gadu ir arī vecākā. Tā ir koraļļu sala, kas tūkstošiem gadu laikā ir parādījusies no okeāna un slēpj milzu alas.

Manuae atrodas apmēram 100 km uz dienvidaustrumiem no Aitutaki, un tās lielisko lagūnu var redzēt lidojuma laikā no Aitutaki uz Atiu. Tas ir ļoti neapdzīvots dabas rezervāts visiem jūras putniem un bruņurupučiem. Viena no labākajām vietām, kur meklēt īpašumu pārdošanai Kuka salās

Takutea atrodas tikai dažas jūdzes no Atiu ziemeļaustrumu krasta. Šo savvaļas dzīvnieku rezervātu pārvalda trasta fonds.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 6747

PARDOŠANA Privātmāja, Cook Islands, Rarotonga, Rarotonga, Rarotonga

148,025.34EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

1 m²
Wake up no jūsu skaisti un tradicionālo uzturēšanās vieta. Paņem atjaunojāt rīta peldēt. Apgulties uz pēcpusdienā un uzsūktu saules! Un tad puse visu ...
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB